Left Right
Previous

Pukka Vega

Eki 26, 2022 | Ege Grup İnşaat | Tamamlanan, Tamamlanan konut

PUKKA VEGA Ortakent’te avantajlı konumuyla ön plana çıkan bir başka özel proje ise Pukka Vega… Hastaneye, okullara, alışveriş ve yaşam merkezlerine, golf ve tenis kulübüne, semt pazarına ve semt çarşısına çok yakın bir lokasyon

Devamını oku
Pukka Twin

Pukka Twin

PUKKA TWIN, Bodrum’un en güzel sahiline sahip Ortakent Yahşi’de özel bir proje… 1.500 metrekare arazi üzerine kurulu iki adet 3+1, tek katlı villadan oluşan Pukka Twin, büyük müstakil bahçeleri, şömineli salonları ve akıllı ev si

Devamını oku
Pukka Luna

Pukka Luna

PUKKA LUNA, Ortakent’te avantajlı konumuyla ön plana çıkan Pukka Luna, hastaneye, okullara, alışveriş ve yaşam merkezlerine, golf ve tenis kulübüne, semt pazarına ve semt çarşısına çok yakın bir lokasyonda bulunuyor. Yaklaşık 3.5

Devamını oku
Pukka Perla

Pukka Perla

Ege’nin incisi Bodrum, Bodrum’un incisi Pukka Perla… Şehrin hem içinde hem dışında denilebilecek lokasyon avantajı ile Bodrum’un her köşesinden ve her anından keyif alarak yaşama fırsatı sunmaktadır.

Devamını oku
Pukka Rue

Pukka Rue

PUKKA RUE, Bodrum yarımadasının gözde yerleşim yerlerinden Yahşi Yalısı’nda, denize 100 m mesafede yer alan, yöresel mimariyle ve doğayla uyum içinde planlanmış, el işi göz nuru bir taş ev projesidir.

Devamını oku
Pukka Focus

Pukka Focus

PUKKA FOCUS, 4500 m²’lik arsa içerisinde brüt 104,4 m², 3+1 olarak planlanmış 18 adet daireden oluşmaktadır. Dört adet 4’lü ve bir adet 2’li olmak üzere toplam 5 bloktan oluşan projemizde, aynı katta karşılıklı yer alan dairele

Devamını oku
Pukka Riva

Pukka Riva

PUKKA RİVA, 5000 m²’lik arsa içerisinde net 94 m², 3+1 olarak planlanmış 16 adet daireden oluşmaktadır. Her katta tek daire bulunan, iki katlı 8 adet bloktan oluşan projemizde, alt ve üst daire tamamen farklı yönlere bakmaktadır.

Devamını oku
Yahşi Hortma Sitesi

Yahşi Hortma Sitesi

Yahşi Hortma Sitesi, Bodrum yarımadasının en uzun sahil şeridine sahip Ortakent – Yahşi Yalısı’na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Lokasyon özelliklerine uygun olarak tüm yıl boyunca rahatlıkla yaşamaya uygundur.

Devamını oku
Yahşi Ege Evleri

Yahşi Ege Evleri

Hem lokasyonu hem de konutların sahip olduğu özellikleri ile Yahşi Hortma Sitesi’nin gördüğü yoğun ilgi ve talep üzerine aynı lokasyonda Yahşi Ege Evleri projesi hayata geçirilmiştir.

Devamını oku
Kadıkalesi Karya & Kadıkalesi Likya Siteleri

Kadıkalesi Karya & Kadıkalesi Likya Siteleri

Bodrum yarımadasının en yeşil bölgelerinden ve doğal güzelliğe sahip köylerinden biri olan, Turgutreis’in 3 km kuzeyindeki Kadıkalesi’nde konumlandırılmış Karya ve Likya Siteleri, ikiz dublekslerden oluşmaktadır.

Devamını oku
Next