Left Right

Pukka Rue

Pukka Rue

PUKKA RUE, Bodrum yarımadasının gözde yerleşim yerlerinden Yahşi Yalısı’nda, denize 100 m mesafede yer alan, yöresel mimariyle ve doğayla uyum içinde planlanmış, el işi göz nuru bir taş ev projesidir.

“TAŞ EVLER SOKAĞI”

Otantik bir atmosfere sahip sokaktan ulaşılan taş evlerin her biri yaklaşık 400 m² büyüklüğünde olan müstakil bahçeler içerisinde yer almaktadır. Yüksek tavanlı, vitraylı özel pencereli,  taş şömineli salon, geniş ve banyolu yatak odaları, iç dekorasyonu zenginleştiren özel yapım paraçolları, terazzo zeminli ferah teras alanları ve giriş sahanlığı, özel havuz, bahçe ve araç parkının yanı sıra günlük yaşamı kolaylaştırmak adına çamaşır odası ve ayrı bahçe deposu gibi teknik çözüm alanlarına da sahiptir. Betonarme taşıyıcılı yığma taş karma yapı tekniği ile inşa edilen PUKKA RUE’de evler çok özel taş detaylara sahiptir.  Isı yalıtım katsayısı yüksek olan taş kullanımı, temel ve çatıda uygulanan su ve ısı izolasyonları ile desteklenerek yüksek ve doğal bir yalıtıma sahip evler inşa edilmiştir.

İki kattan oluşan, tuğla tonozlu ya da ahşap kırma çatılı seçenekleri bulunan PUKKA RUE evleri,  keyifli ve ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunmaktadır.

Pukka Rue proje detayları ve görselleri için tıklayınız.

Teknik Bilgiler :

Konum Yahşi Yalısı / Bodrum
Tip 1 Tuğla tonozlu taş ev
Büyüklük 150 m²
Teras 25,2 m² (zemin kat) / 25,4 m² (birinci kat)
Oda 3 yatak odası & 1 salon & ayrı mutfak
Banyo / WC 3 adet
Denize uzaklığı 100 m
Bahçe büyüklükleri Yaklaşık 400 m²

 

Konum Yahşi Yalısı / Bodrum
Tip 2 Ahşap kırma çatılı taş ev
Büyüklük 150 m²
Teras 34,57 m² (zemin kat) / 9,7 m² (birinci kat)
Oda 3 yatak odası & 1 salon & ayrı mutfak
Banyo / WC 3 adet
Denize uzaklığı 100 m
Bahçe büyüklükleri Yaklaşık 400 m²