Left Right

Projelerimiz

Güven, Kalite ve Konfor

Projelerimiz
KONUT PROJELERİ

2Konutlarımızın tasarımını ve inşasını, kullanıcıların konforlu bir yaşam sürebileceği uygun çözümlerle üretmekteyiz. Doğal yapıyı koruyan, geniş bahçe ve ortak mekânlar sunan anlayışla müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayan konutlar inşa etmek öncelikli hedefimizdir.

Tamamlanan Projeler               Devam Eden Projeler

 

 

DENİZ YAPILARI

3Türkiye gibi 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülke açısından denizcilik sektörü, ülkenin kalkınması ve toplumsal refahın yükseltilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Son yıllarda denizcilik sektöründe, yat limanları yatırımlarının önemi fark edilmiş ve bu konuda önemli çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Ege Grup olarak bizler de şirketimizin misyon ve vizyonuna uygun olarak ülkemizin geleceğini şekillendirecek ve toplumsal yaşam kalitesini artıracak bu projelerde görev alarak ülkemiz adına büyük katma değer sağlayacak projeleri hayata geçirmenin gururunu yaşadık.

Tamamlanan Projeler              Devam Eden Projeler

 

TÜNEL, YERALTI, BARAJ, ZEMİN GÜÇLENDİRME

5Yurtiçinde Akköy Barajı, Keban Barajı, Hasan Uğurlu Barajı ve Urfa Tünelleri; yurtdışında ise 3. Kabe Genişleme Projesi, yaya ve trafik tünelleri projelerinin yapım aşamasında uygulama yönetimi ve mühendislik hizmeti verilmiştir.

Tamamlanan Projeler               Devam Eden Projeler