Left Right

Faaliyet Alanlarımız

Ürün ve Hizmetlerimiz

Faaliyet Alanlarımız

 

İNŞAAT VE TAAHHÜT PROJELERİ

Ege Grup İnşaat; uzun yıllara dayanan deneyimini her yeni proje ile geliştirirken, yeni nesil inşaat teknolojileriyle de kendini sürekli yenileyerek çağın mimari anlayışını yansıtan yaşam alanlarını planlamakta ve inşa etmektedir. Bu yönüyle gayrimenkul sektörüne yön veren öncü şirketler arasında yerini almış olan Ege Grup İnşaat, doğru maliyet analizi, yüksek iş güvenliği, yaratıcı mimari ve ustalık derecesinde uygulama süreçleri ile taahhütlerini tam zamanında teslim etmektedir.

 

 

 

Konut Projeleri

Ege Grup İnşaat, konut alanındaki yüksek deneyimi ile kentsel dönüşüm, toplu konut ve markalı konut projelerinin yanı sıra özel ve kamu projelerini de başarıyla tamamlamaktadır. Projenin tasarımından yönetimine, finansmanından inşaatına kadar her aşamayı üstlenmekte olan Ege Grup İnşaat, sorumluluğunu aldığı tüm projeleri anahtar teslim olarak titizlikle sonuçlandırmaktadır. Böylece hayata değer katan, yeni nesil konut ve lüks villa projeleri ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da güçlü iş birliklerini sürdürmekte ve günümüz taleplerini karşılayan yaşamlar inşa etmektedir.

Mimarlık

Yüksek kalitede mimarlık hizmetleri, Ege Grup İnşaat’ ın en önemli faaliyet alanları arasındadır. Şehirlerin mimari kültürlerini yansıtırken, estetik olduğu kadar fonksiyonel yapıların tasarlanması, projelendirilmesi ve uygulanmasında Ege Grup İnşaat danışmanlıktan başlayarak tüm süreçlerde müşterilerine destek sağlamakta ve projenin teslimine kadar her aşamada farkını ortaya koymaktadır.

Alt Yapı ve Çevre Düzenlemeleri

Ege Grup İnşaat, inşaat ve taahhüt çalışmalarındaki nitelikli ve güvenilir çözümlerini, alt yapı ve çevre düzenlemelerine de taşımaktadır. Gelişen ve hızla büyüyen şehirlerin ihtiyaçlarına uygun projeler gerçekleştiren Ege Grup İnşaat, hızlı ve kalıcı çözümler üreterek yaşanabilir şehirlerin alt yapısını oluşturmaktadır. Ayrıca park ve bahçe düzenlemeleri gibi çevre projeleri sayesinde de nefes alan şehirler yaratılmasına ve doğanın insan hayatına dokunmasına olanak sağlamaktadır.

 

DENİZ YAPILARI VE YAT LİMANI PROJELERİ

Ege Grup İnşaat, turizm sektörünün ve ticaretin gelişmesi adına deniz yapıları ve yat limanı projelerini hayata geçirmekte ve kıyı yapı proje (iskele, liman, marina vb.) yerlerinin belirlenmesinden başlayarak planlama ve inşaat süreçlerinde yüksek standartlarda hizmet sağlamaktadır. Ege Grup İnşaat, bu alanda gerçekleştirdiği projelerde kıyı alanlarının korunmasına ve çevrenin sürdürülebilirliği konusuna hassasiyet göstermektedir.

 

 

ENERJİ (GES) PROJELERİ

Ege Grup İnşaat, halihazırda bünyesinde 4 adet GES santrali bulundurmaktadır. Bu tesisler, Burdur Bucak Keçili Köyü tesisinde 4 MW, Taş Yayla tesisinde 1 MW, Belören tesisinde 1 MW ve İzmir Torbalı tesisinde 6 MW olmak üzere, toplam 12 MW kurulu güce sahiptir. Tüm tesislerin yıllık enerji üretim kapasitesi ortalama 19.903.430 KWh’ tır.

Ege Grup İnşaat, dünyamızın geleceği ve çevrenin sonraki nesillere aktarılması adına, yenilenebilir enerji ve sürdürülebilir enerji kaynaklarını değerlendirme konusuna büyük önem vermektedir. Bu nedenle Ege Grup İnşaat, Güneş Enerji Santrali (GES) projelerinde yeni nesil teknolojileri kullanarak verimliliği yüksek projeler gerçekleştirmektedir. Temiz enerjinin etkin kullanımı için projelerin tüm mühendislik, tedarik, montaj ve test aşamalarını üstlenerek güvenilir çözümler üretmekte, anahtar teslim taahhüt operasyonları hayata geçirmektedir. Ayrıca hayata geçirdiği konut projelerinde de konutların kendi enerjisini üretebileceği sistemler kurmaktadır.