Left Right

Hakkımızda

Yaşama Değer Katar

Hakkımızda

Her biri kendi alanında yurtiçi ve yurtdışında pek çok önemli tünel, baraj, marina ve konut projelerine imza atmış olan şirket kurucularımız, yılların vermiş olduğu tecrübelerini, 2004 yılında Bodrum / Muğla’da kurulan Ege Grup çatısı altında birleştirmiş ve yaratılan sinerji ile inşaat ve dış ticaret sektörlerinde faaliyet göstermeye başlanmıştır.

Ege Grup, yurtiçi ve yurtdışında inşaat & taahhüt sektörünün tüm alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana konut projelerinden altyapı ve çevre düzenlemelerine, deniz yapılarından tünel ve baraj inşaatlarına kadar çok çeşitli projeleri hayata geçirmiştir. Beraberinde, yurtdışındaki inşaat firmalarına gerçekleştirdikleri inşaat projeleri için danışmanlık hizmeti vermekte, malzeme ve iş makineleri için yedek parça ihracatı yapmaktadır.

Gerçekleştirdiği tüm proje çalışmalarında planlama, lojistik ve operasyon aşamalarında yenilikçi ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Kaliteli tam hizmet anlayışı ve bir aile şirketi olmanın getirdiği mütevazi çalışma yapısıyla yatırımcıların güvenilir ortağı olmuştur.

 

MİSYONUMUZ

misyonBarınma için konut projeleri, ulaşım için yol ve tünel projeleri, modern yaşamın gerekleri için alt yapı, çevre düzenleme, baraj ve deniz yapıları projeleri gibi toplumsal hayatın her türlü gereksinimini karşılayacak, insanın huzurlu ve konforlu bir yaşam sürmesine katkı sağlayacak projeler üretmek. Değer, hedef ve stratejilerine uygun çalışma prensibi ile yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, en uygun maliyetlerle üretimi gerçekleştirmek.

Proje, üretim, satış ve satış sonrası tüm süreçlerde etik ve ahlaki değerleri koruyarak, çalışanlar, iş ortakları ve müşterilerin memnuniyetini sağlayarak, tüm paydaşlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede örnek olmak.

 

VİZYONUMUZ

vizyonModern yaşamın gereklerine uygun, insana, doğaya ve çevreye saygılı, mühendislik çözümleriyle yüksek standartları yakalamış, mimari çözümleriyle de estetiği işlevsellikle harmanlamış, insanın her gün değişen ve gelişen beklentilerini karşılar nitelikte, güvenilir, dayanıklı ve konforlu yapılar inşa eden rakipsiz bir firma olarak tanımlanmak.

İnsanın her gün değişen ve gelişen beklentileri doğrultusunda ortaya çıkan her türlü yapı ihtiyacının projelendirme ve üretiminde güvenle tercih edilen ilk adres olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

degerlerMisyon ve vizyonumuz doğrultusunda çalışma stratejilerimizi belirlerken ödün vermediğimiz, tüm çalışma arkadaşlarımızın da iş süreçlerinde kendilerine temel edindiği kurumsal değerlerimiz;